بیوگرافیحوزه‌ی اقتصادی

علی نوئین؛ چهره‌ی اینستاگرامی

علی نوئین متولد فروردین ماه 1365 در اصفهان، ایران است. او از سال 1394 فعالیت‌اش را در اینستاگرام آغاز کرده و با پیش‌بینی‌های اقتصادی خود به شهرت رسیده است. مدرسه آنلاین علی نوئین به گفته‌ی خودش، كامل‌ترين كلاس آموزشى ملک از صفر مطلق است که در زمینه‌ی آموزش، اطلاع رسانى و گسترش فرهنگ درست سرمايه گذاري فعالیت می‌کند.

نام: علی نوئین
تاریخ تولد: 1365/01/02
ملیت: ایرانی
اینستاگرام: (957k) _agent_ali
اینستاگرام کاری: (143k) alinoein_class

بیوگرافی علی نوئین

علی نوئین متولد 2 فروردین 1365 در اصفهان، ایران است. او یک خواهر کوچکتر از خود به نام سارا دارد که وكيل پایه یک می‌باشد. محل سکونت علی نوئین در تهران، منطقه‌ی فرشته است، اما بیشتر ماه‌های سال را در ویلای شخصی خود، در شمال ایران می‌گذراند.

علی نوئین در معرفی خودش در اینستاگرام اینگونه عنوان کرده است: “من علي نوئين، يه آدم كه دوست نداشت تو الگوهاي از پيش تعريف شده زندگي كنه، علاقه‌ي زيادي به كار تو شبكه‌هاي اجتماعي داره و مهم‌تر از همه بيزينس من هستم!
بدون سرمايه‌ي آنچناني و فقط با تلاش و پشت كار زياد در طول چند سال اخير من فعاليتم رو براي كمك به مردم در جهت تحقق اهداف و آرزوهاش و كنار گذاشتن محدوديت‌ها شروع و گسترش دادم!
من صفحات اينستاگرامم رو به يك تجارت تبديل كردم و تونستم بالاي چند مليون فالوور جذب كنم. در طول سال‌هاي اخير من به ده‌ها نفر كمك كردم تا برندسازي كنن و كسب و كار خودشون رو راه‌اندازي كنن و محصولاتشون رو بفروشن!
شبكه‌هاي اجتماعي مخصوصا اينستاگرام يه ابزار فوق العاده خوب و مناسب براي تبليغات هستن!
من از طريق همين شبكه‌هاي اجتماعي تونستم در طول سال‌هاي اخير كسب و كارمو قدرتمند كنم طوري كه امروز فقط محدود به يه شهر و كشور نيست و جهاني شده!
هدف من و صفحه‌ام تو اينستاگرام، فيسبوك و ساير شبكه‌هاي اجتماعي كمك كردن به كسايي هست كه اهداف والايي در سر دارن و فقط نياز به يه تلنگر كوچيك دارن تا روياهاشون رو بسازن!”

ماجرای خواستگاری رئیس جمهور کرواسی از علی نوئین

علی نوئین چهره‌ی مجازی‌ای که از صفحه‌ی اینستاگرامش برای اطلاع رساني لحظه‌اي از بازار مسكن، ارز و طلا استفاده می‌کند، مدعی شد که رئیس جمهور کرواسی از او خواستگاری کرده است. طبق این شایعه، تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های دقیق و درست او به گوش رئیس‌جمهور کشور کرواسی می‌رسد و او عاشق علم و شخصیت این اعجوبه‌ی ایرانی می‌شود. سپس خانم رئیس جمهور به علی نوئین درخواست ازدواج و پیشنهاد پست مشاور اقتصادی می‌دهد و برای دیدار با او به ایران سفر می‌کند.

گالری عکس‌های علی نوئین

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

د ویکند؛ خواننده معروف کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

سلین دیون؛ خواننده مشهور کانادایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

امینم؛ سلطان رپ جهان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

دنزل واشنگتن؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *