بیوگرافی

علی حسنی؛ چهره‌ی اینستاگرامی

علی حسنی جوان‌ترین کارآفرین ایرانی است. او مشاور دیجیتال مارکتینگ و برگزار کننده ابر کمپین‌های برندینگ می‌باشد و چندین سال است که در این حوزه‌ها مشغول به فعالیت می‌باشد و از این رو مجموعه‌ای را تحت عنوان مجموعه علی حسنی برای انجام این نوع خدمات ایجاده است. مجموعه علی حسنی در زمینه‌ی تولید محتوا، تبلیغات در رسانه دیجیتال، بازاریابی و مدیریت شبکه‌های مجازی به فعالیت می‌پردازد.

نام: علی حسنی
تاریخ تولد: 1381
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
اینستاگرام:(1.2m) alihasanivipblogger (131k) /alihasanivip

بیوگرافی علی حسنی

علی حسنی جوان هجده ساله‌‌ای است که در زمینه‌ی کسب و کار در فضای مجازی فعالیت می‌کند. او از 14 سالگی با کامپیوتر و دنیای دیجیتال آشنا شد و با فراگیری نرم افزار و طراحی سایت شروع به کار کرد و طی سه سال بر روی شبکه‌های اجتماعی بخصوص اینستاگرام متمرکز شد. او برای جذب مخاطب و فالوئر در اینستاگرام، اولین سری کمپین‌های جذب مخاطب را با جوایز کوچک شروع کرد و برای این منظور با چند اسپانسر که احتیاج به جذب فالوئر در صفحه خود داشتند توافق کرد که در قبال دریافت مبلغ خیلی ناچیز، برای صفحه آن‌ها بازدیدکننده فعال و واقعی معرفی کند.

علی حسنی از سال 1395 برگزارکننده‌ی بزرگترین کمپین‌های تبلیغاتی برای جذب مخاطب و تاثیرگزاری در فروش کسب کارها است. او در آبان ماه 1398 مدیر نمونه سال شد و در شهریور ماه 1398 عنوان جوان‌ترین کارآفرین ایران را از آن خود کرد.

خوانندگی علی حسنی

علی حسنی به تازگی در زمینه‌ی خوانندگی نیز شروع به فعالیت کرده و آهنگی با نام “تعبیر خواب” خوانده است. موزیک ویدیوی این آهنگ در تاریخ 11 خرداد 1399 منتشر شده است.

گالری عکس‌های علی حسنی

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی نا جه‌ مین؛ خواننده گروه NCT

بیوگرافی

بیوگرافی سو چانگ بین؛ بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

بیوگرافی کو جون هه؛ خواننده گروه آیکون

بیوگرافی

بیوگرافی کیم مین جو؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *