بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

علی عظیمی؛ خواننده‌ی راک ایرانی

علی عظیمی ترانه‌سرا و خواننده‌ی موسیقی راک ایرانی است. او از سال ۱۳۸۸ یکی از اعضای اصلی گروه “رادیو تهران” می باشد و با آلبوم دوم خود به نام “آقای پست” و آهنگ “پیش درآمد” از این آلبوم به شهرت رسیده‌است.

نام: علی عظیمی
تاریخ تولد: 1356/06/07
ملیت: ایرانی
محل سکونت: لندن، انگلستان
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (55.5k) aliazimiofficial

بیوگرافی علی عظیمی

علی عظیمی متولد 7 شهریور 1356 در تهران است. او دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی دانشکده فنی دانشگاه تهران است. علی عظیمی فعالیت هنری خود را در زمینه‌ی موسیقی راک از سال 1384 آغاز کرده و از سال 1388 به عنوان یکی از اعضای اصلی گروه “رادیو تهران” با این گروه همکاری می کند. آلبوم اول او در سال 1389 با همکاری گروه اوهام در ایران منتشر شد. علی عظیمی با آلبوم دوم خود به نام “آقای پست” و آهنگ “پیش درآمد” از این آلبوم به شهرت رسید. این آهنگ تنها بیش از دو میلیون چهار صد هزار بازدید روی یوتیوب داشته است.

علی عظیمی در برنامه‌ی چندشنبه با سینا

علی عظیمی در سال 2016 میلادی در مصاحبه با برنامه‌ی چندشنبه با سینا در شبکه فارسی۱ گفت که دوست ندارد که به او بگویند خواننده، زیرا ترانه‌سرایی، ساخت ترانه و موسیقی را فراتر از خوانندگی می‌داند. او در این برنامه محبوب‌ترین ترانه خود، «پیش‌درآمد» را با همکاری میثاق در صحنه اجرا کرد و موزیک‌هایی متفاوت در آلبوم سومش را به نام “از عشق و شیاطین دیگر” وعده داد.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سهیلا عزیزی؛ بازیگر ایرانی ساکن پاریس

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

جیمز فرانکو؛ بازیگر مشهور آمریکایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *