بیوگرافی

آیدا پوریانسب؛ نیکوکار ایرانی

آیدا پوریانسب ایرانگرد و نیکوکار جوان است که پیشتر با سفر به مناطق محروم، کم‌بضاعت و مصیبت‌زده اخیر، چاشنی احیا و بازسازی را برای حاشیه نشینان و بیماران به دنبال داشته‌است. او همراه با همسرش سه مجموعه با نام‌های “آیزادفود”، “آیزاد آرت” و “آیزاددلرن” راه‌اندازی کرده است. در این تشکیلات کارآفرینی، زنان سرپرست خانوار یا زنان خانه‌دار مشغول به فعالیت می‌باشند.

نام: آیدا پوریانسب
تاریخ تولد: 1368/07/17
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (آزاد مطهری، 1395)
فرزندان: یک پسر (نیک مطهری)
اینستاگرام: (660k) aidapooryanasab

بیوگرافی آیدا پوریانسب

آیدا پورنساب متولد 17 مهر 1368 در تهران، ایران است. او دکتری مدیریت تکنولوژی دارد و استاد دانشگاه، مشاور راه‌اندازی کسب و کار و ترانه‌سرا می‌باشد. آیدا پورنساب از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و با سفر به مناطق محروم، کم‌بضاعت و مصیبت‌زده اخیر و کمک به حاشیه نشینان و بیماران به شهرت رسیده است.

مجموعه‌های “آیزادفود”، “آیزادآرت” و “آیزادلرن” آیدا پورنساب

آیدا پورنساب همراه با همسرش سه مجموعه با نام‌های “آیزادفود”، “آیزادآرت” و “آیزادلرن” راه‌اندازی کرده است. در این تشکیلات کارآفرینی، زنان سرپرست خانوار یا زنان خانه‌دار مشغول به فعالیت می‌باشند. در مجموعه‌ی آیزادفود خدماتی همچون فروش محصولات غذایی همانند کیک، شیرینی، کوکی، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، میوه خشک و خشکبار ارائه می‌شود و در ۱۵ استان کشور فعال است. در مجموعه‌ی آیزادآرت، صنایع دستی و هنرهای زنان و دختران را که نمی‌توانند هنر خود را به عرضه بگذارند، به فروش می‌رسد. این هنرها شامل خیاطی، بلوچی‌دوزی، آینه‌دوزی، سکه‌بافی، حصیربافی، زیورآلات دستی، گلیم‌بافی و فرش‌بافی می‌باشند. آیزادلِرن نیز اپلیکیشن آموزش آشپزی همراه با توضیحات کامل، عکس و نظریات کاربران است.

گالری عکس‌های آیدا پورنساب

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *