بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی نقاشی

آیدا ماهیانی؛ بازیگر ایرانی

آیدا ماهیانی نقاش و بازیگر تازه‌کار سینمای ایران است که تاکنون در دو فیلم سینمایی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا” به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و “جوجه تیغی” به کارگردانی مستانه مهاجر به ایفای نقش پرداخته است.

نام: آیدا ماهیانی
تاریخ تولد: 1370
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (14.5k) aida_mahiani

بیوگرافی آیدا ماهیانی

آیدا ماهیانی متولد سال 1370، بازیگر تازه‌کار سینمای ایران است که نخستین بار در سال 1394 در فیلم سینمایی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا” به کارگردانی عبدالرضا کاهانی به ایفای نقش پرداخته است.

اعضای خانواده‌ای آیدا ماهیانی در آلمان سکونت دارند. به نظر می‌رسد وی رابطه‌ی خانوادگی نزدیکی با عبدالرضا کاهانی دارد و به همین دلیل برای بازی در فیلم سینمایی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا” انتخاب شده است. او در این فیلم در کنار بازیگران معروف سینمای ایران از جمله مهناز افشار، طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی و مهران غفوریان به ایفای نقش پرداخته است.

داستان فیلم سینمایی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا”

فیلم سینمایی “ارادتمند؛ نازنین، بهاره و تینا” زندگی سه دختر با خاستگاه‌های فکری متفاوت را روایت می‌کند که هر سه از درد «بی شوهری» رنج می‌برند و همین می‌شود که به دل خیابان زده و با حضور در مهمانی‌ها و دورهمی‌های مختلف از مردان انتقام می‌گیرند.

داستان فیلم سینمایی “جوجه تیغی”

“جوجه تیغی” ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته‌ی یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد!

گالری عکس‌های آیدا ماهیانی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر فاطمه نعمتی؛ متخصص قلب و عروق

بیوگرافیحوزه‌ی پزشکی

دکتر شهرزاد محمدی زاده؛ متخصص زنان و زایمان

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

تیلدا سوینتن؛ بازیگر بریتانیایی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سونگ کانگ هو؛ بازیگر کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *