بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

جی یونگ؛ خواننده کره ای و از اعضای BOL4

جی یونگ

جی یونگ با نام اصلی آن جی یونگ از خواننده کره جنوبی می باشد. او در رشته موسیقی مدرن از دانشگاه زنان سونگشین در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد. حرفه خود را در سال 2016 با گروه Bolbbalgan4 شروع کرد و به شهرت رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله شانس همراه باشید تا با ناگفته های زندگی جی یونگ همراه باشید.

بیوگرافی

زینب آلکان از خوانندگان موفق کره، در تاریخ 14 سپتامبر 1995 در شهر یونگجو از کشور کره جنوبی به دنیا آمد. ایشان در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد و یک برادر کوچکتر از خود دارد. با شرکت در مسابقات استعداد یابی توانست خود را بین مردم شناخته تر از قبل کند و در نهایت به موفقیت رسید.

نام و نام خانوادگیآن جی یونگ با نام هنری جی یونگ
تاریخ تولد14 سپتامبر 1995
حرفهخواننده
شروع فعالیتاز سال 2014 تاکنون
اینستاگرامhey_miss_true
بیوگرافی جی یونگ

قبل از شهرت

جی یونگ از دوران نوجوانی با هم گروهی هایش در یک مدرسه بودند. او به همراه همکلاسی اش در سال 2014 در برنامه استعدادیابی سوپراستار کا شرکت کرد و شانس خود را امتحان کرد. نقطه شروع حرفه او از همانجا کلید خورد و به موفقیت منجر شد. دو سال بعد او به همراه همکلاسی خود گروه BOL4 را تاسیس کردند. آهنگ های منحصر به فرد او و صدای او منجر به شهرت و محبوبیت او بین مردم شد.

مطالب پیشنهادی: هیزه؛ خواننده کره ای از شروع تا درخشش

روابط عاشقانه

شایعاتی در رابطه با این هنرمند و رپر کره ای با نام چانگمو در فضای مجازی منتشر شد. این دو این شایعات را تایید نکردند. اما چانگمو اعلام کرد که خودش از طرفداران گروه BOL4 است و این گروه را بسیار دوست دارد.

ناگفته ها

این هنرمند بسیار روحیه حساسی دارد و در هنگام اجرا گریه هم می کند. تا می تواند از تلویزیون دوری می کند و علاقه ای به آن ندارد. بیشتر سرگرمی او رفتن به سوپرمارکت است و از آن بیشتر لذت می برد. سفر کردن را دوست دارد. همیشه دوست دارد به همراه خانواده و یا دوستان به سفر برود. حیوانات را دوست دارد و به آنها احترام می گذارد. تا جایی که شنیده ایم او یک گربه با نام لئو و یک سگ به نام شیبا دارد. در منزل از این دو نگهداری می کند. یکی از بهترین الگوهای او در خوانندگی، امی واینهاوس است. مردان خوش صدا را هم هم بسیار دوست دارد.

مطالب پیشنهادی: بهار شاهین؛ بازیگر مجموعه گشت مدرسه

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی عکاسیحوزه‌ی گویندگی

محمد صادق محمدی؛ عکاس و گوینده ایرانی

بیوگرافی

بیوگرافی ناکو یابوکی؛ بازیگر و خواننده ژاپنی

بیوگرافی

بیوگرافی کانگ هه وون؛ خواننده کره جنوبی

بیوگرافی

بیوگرافی آن یوجین؛ لیدر گروه آیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *