بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ابوالفضل رجبی؛ بازیگر نقش بهروز در سریال پایتخت 6

ابوالفضل رجبی بازیگر نوجوان نقش بهروز در مجموعه‌ی تلویزیونی “پایتخت ۶” به کارگردانی سیروس مقدم است. او ۱۳ سال سن دارد و اهل ساری می‌باشد. ابوالفضل رجبی از سال 1397 بازیگری را شروع کرده و زیر نظر استاد میار دوره دیده است. سریال “پایتخت ۶” اولین کار بازیگری او می‌باشد که بطور اتفاقی پس از تست دادن و با نظر مثبت محسن تنابنده برای بازی در نقش “بهروز” انتخاب شده است.

نام: ابوالفضل رجبی
تاریخ تولد: 1386
ملیت: ایرانی
محل سکونت: ساری، ایران
اینستاگرام: (138k) abolfazlrajabiofficial

بیوگرافی ابوالفضل رجبی

ابوالفضل رجبی متولد سال 1386 در ساری، ایران است، اما اصالت پدرش به جویبار و مادرش به سوادکوه برمی‌گردد. او از سال 1397 بازیگری را شروع کرده و زیر نظر استاد میار دوره دیده است. سریال “پایتخت ۶” اولین کار بازیگری او می‌باشد که بطور اتفاقی پس از تست دادن و با نظر مثبت محسن تنابنده برای بازی در نقش “بهروز” انتخاب شده است. بهروز از فصل پنجم وارد سریال “پایتخت” شده و پسر فهمیه و بهبود است، اما در فصل قبل خیلی کم سن و سال‌تر بود و در این فصل که بزرگ‌تر شده نقش او را ابوالفضل رجبی بازی می‌کند.

ابوالفضل رجبی در اینستاگرام

ابوالفضل رجبی که تازه در ابتدای راه هنرپیشگی قرار دارد و فعلا دانش آموز است، در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت دارد و از جمله می‌توان به صفحه او در اینستاگرام اشاره کرد. او اگرچه پست‌های زیادی منتشر نکرده، اما برای یکی از عکس‌هایش شرح پرمفهومی نوشته است: “به چیزهای بزرگ فکر کن تا به چیزهای بزرگتر برسی.”

گالری عکس‌های ابوالفضل رجبی

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سهیلا عزیزی؛ بازیگر ایرانی ساکن پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *