بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مونا فرجاد؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافی مونا فرجاد

بیوگرافی مونا فرجاد

مونا فرجاد در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمد. حرفه اصلی او بازیگری سینما و تلویزیون می باشد البته او گاهی کار دوبله نیز انجام می دهد. پدر مونا فرجاد (جلیل فرجاد) نیز بازیگر می باشد که از افراد با تجربه در این زمینه محصوب می شود. مونا فرجاد یک خواهر بزرگ تر از خودش نیز دارد که نام او مارال می باشد. مارال فرجاد نیز بازیگر است و خانواده ای کاملا هنری می باشند. مونا فرجاد به مریل استریپ علاقه مند می باشد و طبق گفته هایش دوست دارد با او او غذا بخورد.

نام مونا فرجاد
ملیت ایرانی
شغل بازیگر سینما و تلویزیون
تولد ۲۵ فروردین ۱۳۶۳
اینستاگرام monafarjad
بیوگرافی مونا فرجاد

شروع بازیگری و دوبله

مونا فرجاد برای اولین بار در ۲ سالگی با بازی در مجموعهٔ بهاران به همراه پدرش بازیگری را شروع کرد، اولین گام او در بازیگری در همین مجموعه بود. اولین فعالیت حرفه ای او در سریال لحظه‌های آشنا به کارگردانی مجتبی یاسینی بود که در سال ۱۳۷۴ پخش شد. مونا فرجاد در کنار بازیگری کار دوبله نیز انجام می دهد البته بیشتر وقت خودش را در بازیگری صرف می کند. مونا فرجاد با بازی در فیلم عاشق (در سال ۱۳۸۵) به طور رسمی وارد سینما شد، در این فیلم هانیه توسلی، ایرج نوذری، امیر نوری و ترلان پروانه نیز ایفای نقش می کردند.

شهرت

مونا فرجاد با ایفای نقش در چندین سریال محبوب همچون خوش رکاب، مزرعه آفتابگردان، خوش غیرت مشهور شد. اغلب مردم مونا فرجاد را با بازی در سریال خوش رکاب می شناسند.

تئاتر

مونا فرجاد در تئاتر نیز فعالیت می کند. خداحافظی نکن، شیرهای خان بابا سلطنه، کلنل، پرواز به تاریکی و وقتی خروس غلط می‌خواند نمونه هایی از بازی او در تئاتر می باشد.

آیا مونا فرجاد ازدواج کرده است؟

مونا فرجاد تاکنون در مورد ازدواج صحبتی نکرده است و به نظر می رسد که او هنوز مجرد می باشد. در مقابل به نظر می رسد که خواهر او یعنی مارال فراد ازدواج کرده است و متاهل می باشد.

گزیده ای از آثار

  • خوش‌ رکاب (در سال ۱۳۸۱)
  • مزرعه آفتابگردان (در سال ۱۳۸۲)
  • دایره تردید (در سال ۱۳۸۲)
  • خوش غیرت (در سال ۱۳۸۳)
  • تا صبح (در سال ۱۳۸۵)
  • خسته دلان (در سال ۱۳۸۷)
  • ساختمان پزشکان (در سال ۱۳۹۰)
  • ماهورا (در سال ۱۳۹۵)

اینستاگرام

مونا فرجاد به دلیل علاقه به فضای مجازی در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی می کند. تعداد دنبال کنندگان پیج او تقریبا ۳۹۲ هزار نفر است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

شین وون هو؛ خواننده و بازیگر کره ای

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

مایکل فاسبندر؛ بازیگر آلمانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

همایون غنی‌ زاده؛ کارگردان ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سهیلا عزیزی؛ بازیگر ایرانی ساکن پاریس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *