بیوگرافیکسب و کار

بیوگرافی احمد نظیف زرلو؛ دیدار با پویان مختاری

بیوگرافی احمد نظیف زرلو؛ دوست پویان مختاری

بیوگرافی

احمد نظیف زرلو (Ahmet Nazif Zorlu) اصالتی ترکیه ای دارد و از جمله افراد موفق و پولدار کشور ترکیه به شمار می رود. وی متولد سال ۱۹۴۴ میلادی در روستایی به نام بابا داغ می باشد. او نیز مانند بسیاری از افراد موفق و شناخته شده، کودکی سختی داشته است و خانواده اش از لحاظ اقتصادی شرایط مناسبی نداشته اند. همین موضوع باعث شد که او از همان کودکی برای به دست آوردند روزی اش کار کند. درواقع او به خاطر همین سختی هایی که کشیده اش توانسته است به موفقیت برسد و برروی پاهای خودش بایستند. احمد نظیف زرلو به گزارش مجله فوربز ۱۶۵۰ امین فرد پولدار جهان و نوزدهمین فرد پولدار ترکیه است.

ناماحمد نظیف زرلو
ملیتترکیه
شغلبازرگان
تولدمتولد سال ۱۹۴۴
داراییبیش از ۱/۴ میلیارد دلار
بیوگرافی احمد نظیف زرلو

مسیر شغلی

احمد نظیف زرلو پیش از اینکه به موفقیت برسد و کارخانه خودش را راه اندازی کند، دست فروشی انجام می داده است. او از این دوره به عنوان بدترین دوران زندگی اش نام برده است، زیرا توسط مادرش درست شده و زحمت بسیار زیادی برای آنها کشیده بود. او برای رهایی از این کار و اینکه مادر و خواهرش دیگر کار دست بافی را انجام ندهند تصمیم گرفت به شهر بورسا برود و در کارگاه بافندگی برادرش کار کند. این نخستین گام او در مسیر موفقیت بود. او پس از تلاش های بسیار بالاخره به آرزوی دوران کودکی اش رسید و توانست ثروت بسیار زیادی به دست بیاورد. او امروزه یکی از پولدارترین و ثروتمند ترین بازرگانان ترکیه است.

ملاقات با پویان مختاری

آقای نظیف زرلو که برای دریافت جایزه در یکی از جشنواره ها حضور یافته بود، با آقای پویان مختاری و خانم نیلی افشار که انها هم در آن مراسم حضور داشتند عکس گرفت. آنها عکس هایشان را در فضای مجازی (اینستاگرام) منتشر کردند و بازخرد بسیار خوبی برای هردوی آنها به همراه داشت. آنطور که به نظر می رسد، پیان مختاری و نظیف زرلو با یکدیگر دوستی صمیمانه ای دارند. پویان مختاری از جمله خوانندگان معروف می باشد که مدیریت سایت حضرات را برعهده دارد.

تاسیس کارخانه

احمد نظیف زرلو لعد از مدتی کار کردن در دوران کودکی و نوجوانی، سرانجام زمانی که تنها ۲۵ سال داشت کارخانه خدش را تاسیس کرد و توانست درآمد بیشتری کسب کند. او با کشورهایی همچون آمریکا، فرانسه، چین و… موفق شده است رابطه کاری برقرار کند. وی همواره در پی موفقیت و پیشرفت کوشیده است.

فضای مجازی

آقای نظیف زرلو علاقه چندانی به فضای مجازی ندارد و فعالیت زیادی در آن نمی کند.

Related posts
بیوگرافی

بیوگرافی کیم میونگ جون؛ خواننده گروه آسترو

بیوگرافی

بیوگرافی پارک جین وو؛ هنرمند کره جنوبی

بیوگرافی

سون جی هیون؛بازیگر و خواننده کره ای

بیوگرافی

کوان اون بی؛ خواننده کره جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *