بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سحر قریشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون

سحر قریشی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان سینما و مدل ایرانی است که در سال 1388 با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید. او در تیر ماه 1398 ضمن تکذیب خبر ممنوع‌ الفعالیت بودنش در تلویزیون، از ساخت نخستین فیلم سینمایی خود در شش ماه دوم سال خبر داد.

نام: سحر قریشی
تاریخ تولد: 1366/10/06
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل
اینستاگرام: (6.5m) saharghoreyshiofficialpage

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران می باشد. او تنها یک بردار به نام سپهر دارد و با مادرش ندا افشار و برادرش زندگی می کند و پدرش ساکن آمریکا می باشد. گفته می شود که سحر قریشی تا مقطع دیپلم درس خوانده است. او در سن 17 ساگی در سال 1383 با مهران اخوان ذاکری عقد کرد و ازدواج آن ها بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 1388 به طلاق و جدایی ختم شد. او در برنامه ی دید در شب در پاسخ به رضا رشیدپور اعلام کرد که با امید علومی مدل و خواننده ی کشورمان وارد رابطه ی آشنایی همراه با محرمیت شده است، اما مدتی بعد در سال 1396 در برنامه ی جعبه سیاه اعلام کرد که فعلا مجرد است و قصد ازدواج ندارد. رابطه ی آن ها در فیلم دریا کنار در سال 1393 صورت گرفت. امید علومی و سحر قریشی در این فیلم بازیگر بودند و امید علومی موسیقی تیتراژ این فیلم را نیز کار کرده بود. پس از آن با انتشار فیلمی از مهدی طارمی و سحر قریشی در قطر شایعه ی رابطه ی آن ها با یکدیگر مطرح شد، اما مدتی بعد با واکنش تند برادر قریشی این خبر تکذیب شد. آن ها تاکنون نامزدی و هرگونه رابطه با یکدیگر را تکذیب کرده اند. سحر قریشی در صفحه ی اینستاگرام خود اعلام کرده که در رابطه ی عاشقانه با شخصی است، اما هویت این فرد هنوز مشخص نمی باشد.

شروع بازیگری سحر قریشی

اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی در سال 1388 بود. او از طریق یکی از آشنایان همسر سابقش، مهران اخوان ذاکری، ترغیب شد تا برای بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی تست بدهد که برای بازی در آن پذیرفته می شود. او بعد از ایفای نقش در سریال دلنوازان در سال 1388 به شهرت رسید.

بازی سحر قریشی در تئاتر

سحر قریشی در سال 1396 برای اولین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد. او در نمایش لامبورگینی 2 به کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت به روی صحنه رفت. بازی او در این نمایش جنجال های زیادی ایجاد کرد که چرا از ستاره های سینما در تئاتر استفاده می شود.

فعالیت سحر قریشی در زمینه ی مدلینگ

سحر قریشی با برند مدلینا در زمینه ی شال و روسری به عنوان مدل همکاری کرده است. او همچنین یک برند لباس به نام کمد را ثبت کرده و اعلام کرده که تمام طراح ها و مدل ها با ایده ی خودش بوده است.

ماجرای کشف حجاب سحر قریشی در ترکیه

اخیرا ویدیویی از سحر قریشی در ترکیه منتشر شده که او در آن با نداشتن حجاب مناسب در حال دست دادن به مردان غریبه است. سحر قریشی پیش‌ از این درباره ی حجاب اظهار نظر کرده و گفته بود مشکل مملکت حجاب نیست، اما امنیت یک زن پوشش او است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی مجریگری

روشنک عجمیان؛ بازیگر و مجری ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

نفیسه روشن؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

هانیه توسلی؛ بازیگر ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ترانه علیدوستی؛ هنرپیشه‌ی ایرانی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *