بیوگرافی

مونا کاکاوند؛ عضو سابق تیم ملی کاراته ایران

مونا کاکاوند کاراته کار اهل ایران و عضو سابق تیم ملی کاراته ایران در سال های 1381 تا 1386 بوده است. او برنده ی مدال برنز مسابقات کاراته در ایتالیا در سال 2005 میلادی در شهر رم و مدال نقره ی کمیته می باشد. مونا کاکاوند اولین دارنده ی مدال طلای جهانی بانوان در ایران با پوشش اسلامی برای جمهوری اسلامی ایران و دارنده ی لوح تقدیر از کمیته ی ملی المپیک به خاطر کسب افتخار در ورزش بانوان کشور و پاسداری از ارزش های زن مسلمان در جوامع مختلف می باشد.

نام: مونا کاکاوند
تاریخ تولد: 1363
ملیت: ایرانی
محل سکونت: تهران، ایران
وضعیت تاهل: متاهل (پیروز بشردوست 1395)
اینستاگرام: (482k) m.fitworkout

بیوگرافی مونا کاکاوند

مونا کاکاوند متول سال 1363 در تهران می باشد. او کاراته کار اهل ایران و عضو سابق تیم ملی کاراته در سال های 1381 تا 1386 بوده است. پدرش نصرالله کاکاوند قهرمان کاراته ی آسیا و جهان می باشد. او همچنین یک خواهر به نام متین و یک برادر به نام سینا دارد. مونا کاکاوند در رشته ی تربیت بدنی در دانشگاه تحصیل کرده است. او در 17 تیر 1395 با پیروز بشردوست ازدواج کرده است. پیروز بشردوست مربی تناسب اندام می باشد که در زمینه ی موسیقی نیز فعالیت دارد. آلبوم جانان اولین اثر پیروز بشردوست است که کاندیدای بهترین آلبوم الکترونیک (پاپ بی کلام) در سی و دومین جشنواره ی فجر شده است.

فعالیت های مونا کاکاوند در عرصه ی ورزش

مونا کاکاوند برنده ی مدال برنز مسابقات کاراته در ایتالیا در سال 2005 میلادی در شهر رم و مدال نقره ی کمیته است. او اولین دارنده ی مدال طلای جهانی بانوان در ایران با پوشش اسلامی برای جمهوری اسلامی ایران و دارنده ی لوح تقدیر از کمیته ی ملی المپیک به خاطر کسب افتخار در ورزش بانوان کشور و پاسداری از ارزش های زن مسلمان در جوامع مختلف می باشد. مونا کاکاوند همچنین دارای کمربند سیاه دان 4 کاراته می باشد و از فعالیت های او می توان به فعالیت در زمینه ی ایجاد انگیزه برای افزایش مطالعه و کتابخوانی و  برنامه ریزی اشاره کرد.

باشگاه Mind.FitWorkout و مراکز ماساژ بونسای مونا کاکاوند

مونا کاکاوند مالک باشگاه Mind.FitWorkout می باشد و دارای دو مرکز تخصصی ماساژ بونسای می باشد که یکی از آن ها در باشگاه انقلاب و دیگری در باشگاه Mind.FitWorkout قرار دارد.

فروشگاه اینترنتی ورزشکنیم مونا کاکاوند

مونا کاکاوند به همراه همسرش پیروز بشردوست در فروشگاه اینترنتی ورزشکنیم برنامه ها و راهکارهایی برای ورزش در منزل و تعیین استراتژی هدفمند با فروش بسته های اینترنتی ارائه می دهند.

Related posts
بیوگرافی

پیام صادقیان؛ بازیکن سابق فوتبال ایران

بیوگرافی

مانا نیستانی؛ کاریکاتوریست ایرانی

بیوگرافی

سوسن دلشاد؛ رقاص ایرانی ساکن ترکیه

بیوگرافی

مکس امینی؛ هنرپیشه و کمدین ایرانی_آمریکایی

Sign up for our Newsletter and
stay informed

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *