بیوگرافیحوزه‌ی موسیقی

احلام؛ خواننده‌ی ایرانی

احلام خواننده‌ی ایرانی عرب‌تبار متولد سال 1370 در اهواز است. او فعالیت خود را در زمینه‌ی خوانندگی در ایران آغاز و پس از مهاجرت به دبی آن را به صورت جدی دنبال کرد. احلام با خواندن موزیک‌هاي شاد و ریتمیک مثل دل دیوونه، برگرد، بهترین و پشیمونم به شهرت رسیده است.

نام: احلام
تاریخ تولد: اسفند 1370
ملیت: ایرانی
محل سکونت: دبی، امارات متحده
وضعیت تاهل: مجرد
اینستاگرام: (841k) ahllammusic

بیوگرافی احلام

احلام خواننده‌ی ایرانی عرب‌تبار متولد اسفند ماه 1370 در اهواز است. او یک خواهر کوچکتر از خود به نام هدیه و یک برادر بزرگتر از خود به نام بنیامین دارد که او نیز در زمینه‌‌ی خوانندگی فعالیت می کند. احلام فعالیت خود را در زمینه‌ی خوانندگی در ایران آغاز و پس از مهاجرت به دبی آن را به صورت جدی دنبال کرد. احلام با خواندن موزیک‌هاي شاد و ریتمیک مثل دل دیوونه، برگرد، بهترین و پشیمونم به شهرت رسیده و تاکنون یک آلبوم بـه صورت رسمی بـه نام “یلیزمنی خیالک” منتشر کرده است.

تقلید صدای صبا راد توسط احلام

احلام در ویدیویی که در اینستاگرام خود منتشر کرد، به تقلید صدای صبا راد، یکی از مجریان برنامه‌ی “به خانه برمی‌گردیم” پرداخته است. پس از آن کاربران فضای مجازی واکنش تندی به این ویدیو نشان دادند و انتقاد زیادی در پاسخ به تقلید صدای صبا راد کردند. احلام در پاسخ به این واکنش‌ها عنوان کرد که اصلا خانم راد را نمی شناسند و صدایی را که تقلید کرده، صدای او نبوده است.

Related posts
بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

ترانه علیدوستی؛ هنرپیشه‌ی ایرانی

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاترحوزه‌ی موسیقی

شوال سام؛ خواننده و بازیگر کشور ترکیه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

سودا ارگینجی؛ بازیگر سینما و تلویزیون کشور ترکیه

بیوگرافیحوزه‌ی سینما، تلویزیون، تئاتر

انور تونا؛ بازیگر کشور ترکیه

Sign up for our Newsletter and
stay informed

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *